Literární soutěž pro děti

KNIHOVNA BEDŘICHA BENEŠE BUCHLOVANA V UHERSKÉM HRADIŠTI

vyhlašuje literární soutěž pro děti do 15ti let

Píšu povídky, píšu básně… tentokrát na téma Pod rouškou…

Můj život s rouškou – Karanténa…; Když se nechodilo do školy; Dny či život bez kamarádů; Byla to nuda?; On-line přátelství; S mámou a tátou je doma zábava ; Naděje umírá poslední…

Pod rouškou noci (tmy) – příběhy, co se dějí v noci / co se děje v noci?

Pod rouškou strachu a napětí – příběhy s detektivní zápletkou, pátračka či Co takhle se trochu bát?

Pod rouškou tajemství…

Těšíme se na vaše bajky, pohádky, fejetony, povídky, básničky, pověsti, komiksy, příběhy vymyšlené či skutečné, cení se originalita… nejvíce však 3 strany textu nebo 3 básně

Mladé autory prosíme : své příspěvky nezapomeňte podepsat, uvést třídu, školu, věk a adresu bydliště

Zasláním příspěvku dávají děti i jejich rodiče souhlas ke zveřejnění a dalšímu publikování textu. Práce, která je již jednou přihlášena do soutěže, se nesmí zúčastnit soutěže v žádném dalším ročníku ani jiné literární soutěže.

uzávěrka soutěže: 8. ledna 2021

Práce můžete doručit: na flashce, elektronicky: detske@knihovnabbb.cz, poštou na adresu: oddělení pro děti KBBB, Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště. Zaslané práce nevracíme.

Práce vybrané porotou postupují do krajského kola, ty nejlepší budou oceněny v červnu 2021 při festivalu Hradišťské sluníčko.

Účastník soutěže souhlasí s tím, že jeho práce může být zveřejněna, případné fotografie budou sloužit k propagaci knihovny.

https://www.knihovnabbb.cz/pisu-povidky-pisu-basne-tentokrat-na-tema-pod-rouskou

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Hana Uherková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.